marchesa Creative Commons License 2011.11.01 0 0 55525

Nagyon nem javasolnám, hogy Dianet szedj. Nálam 11 éve állapították meg a PCO-t és 10 éven át Dianet kellett szednem, mert az orvosok szerint ez az egyetlen mgoldás a betegségre, de ez egy hazugság. A Diane csak elfedi a betegség tüneteit pl. megáll a hajhullás és nincsenek aknék, de a cukor és az inzulin ugyanúgy nem javul, sőt rosszabbodik, a Diane mellékhatásairól már nem is beszélve. 10 éven át jártam az orvosokhoz, mert nem akartam Dianet szedni, de ha leálltam róla, jöttek az aknék. Persze nekem akkoriban egyik orvos sem javasolt semmilyen diétát vagy életmódváltást. Tavaly nyáron rátaláltam a Mensmentisre, kiderült, hogy az értékeim nem is olyan nagyon rosszak, úgyhogy rögtön nekifogtam a diétának, és elhagytam a Dianét. Nagyon rossz inzulin eredményre Metformint írnak fel plusz a diéta, mozgás szentháromsága hozhatja csak meg a javulást. Komolyan mondom, ha jót akarsz a testednek, nem kezdesz el Dianet szedni. Amúgy terheléses cukor és inzulin vizsgálatot csináltak? Csak annak eredményét látva tudja eldönteni az endokrinológus, hogy elég-e a diéta, mozgás vagy kell-e hozzá a metformin is.

Előzmény: kicsimanom (55524)