hobj Creative Commons License 2011.10.28 0 0 55507

Sziasztok,

 

Betty, 1.5nél és 1.7nél alig voltam képben, 4x mérték egymás után, mert nem hitték el, hogy ennyi. Az orvosi ágyra ketten fektettek fel, úgy kellett húzni szó szerint. Egyszer teljesen félrebeszéltem, nem tudtam elmondani, hogy nem tudok beszélni, mert összeakadt a nyelvem, mint egy részegnek. De már nagyon régen volt ilyen szerencsére. (mikor elkezdtem a metet, akkor volt nagyon gáz, látótér kiesés, minden, ami kell, először azt hitték, agyérgörcs. Persze, akkor még rossz dokihoz jártam, aki elfelejtette közölni, hogy diétázni kell.

Pl.tegnap bűnöztem, megettem egy szelet sütit (egy éve nem ettem cukrosat), de semmi bajom nem lett tőle. 

 

Szele,

az eucreast szedem. A szőrösödéssel nekem nem nagyon volt gondom soha. Igaz, hogy az utóbbi pár évben lett egy kis bajuszom, ami zavart, eljártam végleges szőrtelenítésre. Az egyik oldalon még most is látszik pár szál, de már kb. egy éve nem voltam. Lehet, hogy még egy kezelés kellene. A hajhullás változó, a mai hajmosásnál pl.megint rosszabb volt, de az előző meg egész jó. Amúgy az 15 éve megvan, nem nagyon tudok vele semmit kezdeni, TL.szerint nem is nagyon várható, hogy elmúlik. De nekem autoimmun pm.alulműködésem van, az is bejátszik, szóval dupla szívás. De hála Istennek, nő új hajam, bár tökre megritkult, szálkás.