Törölt nick Creative Commons License 2011.10.27 0 0 17298

Urak, eladóak az alábbi PP-klónok:

 

Mauser HSc90 9mm-es gáz/riasztó pisztoly kifogástalan állapotban, érvényes MKH kártyával, dokumentációval, dobozában, néhány patronnal vegyesen. Mindössze néhány lövés van benne. Sok acél alkatrész. Ára: fix 27 ezer Ft.

 

PA-63M (Keserű konverzió) 9mm-es alu/acél gáz/riasztó pittol kifogástalan működéssel, szép állapotban, MKH-val. A tárat és a tárfeneket szálcsiszoltam, a csőfartömböt felpolíroztam, így szerintem kicsivel jobb az optika. Adok hozzá néhány patront vegyesen, ill. egy tokot is. Ára: fix 40 ezer Ft egyben.

 

Illetve továbbra is aktuális: gyárilag kártyafüggetlen Samsung Galaxy Gio Androidos okostelefon használatlan, makulátlan új állapotban, dobozában, minden gyári tartozékával (USB kábel, 2GB SD kártya, stb), hivatalos magyar forgalmazói garanciával (nem külföldi, nem mókusolt, nem angol menüs darab) elcserélhető: Alfa 020, Alfa G030, Onesta vagy élesből átalakított revolverre (utóbbi esetben természetesen értékegyeztetéssel, de csak Steiner-féle jöhet szóba). Kizárólag makulátlan, újszerű vasdarab érdekel, poháralátét nélkül megvagyok. Mail publikus.