Szeleszte Creative Commons License 2011.10.27 0 0 55490

hobj:

 

Kész csoda, hogy nem kómáztál be:S Basszus én már 2.8-as cukorral ásítozok, nem tudok figyelni, utána jön a szédelgésem stb.....1.5 az eszméletlen alacsony, vajon mennyi lehetett a hozzá tarásuló inzulin???

 

yoyo:

Nekem is hasonló az étrendem.... reggel tartom a tönköly kenyérrel, tízórakor tartom egy diabetikus joghurttal vagy egy gyümölccsel délben menüt eszek ami nem diabetikus, uzsi egy szelet müzli este ismét tönköly kenyér. Hétvégén diabetikusan főzök csak durum, és teljes kiörlés. Ami abból marad az elég két hétköznapra, és három hétköznap meg menüt eszek... mondjuk annyi nyugtat, hogy a cukrokra nagyon figyelek, azt szigorúan tartom...

 

Apropó:

Valaki tudja mit jelent a natív cukrok? Oda beletartozik a fruktóz, szorbit, nyírfacukor minden? A diab doki natív cukormentes életet javasolt, délelőttre meg semmi szín alatt semmi natív cukor... Tudom, hogy a fruktóz sem annyira egészséges, de nagyon keveset szoktam használni sütéshez.

 

Vérzékenység:

Nekem volt hasonló jó érzésem... tüdőgyulladással szenvedtem szedtem a metformint és rászedtem az aflamint... a nyelvemből ömlött a vér..... valami olyasmit magyarázott a doki, hogy a metformin miatt kicsit felhígult a vérem és akármi van jobban vérzek.... de ez nem készpénz, szóval ez a háziorvos fejéből pattant ki... azóta nem próbálkoztam aflaminnal....

 

Gastro sztory:

Gyakorlatilag az sztk-s elhajtott a picsába...Először a kórházban kötötték le a gyomorsavamat majd elküldek ehhez a vásári mókushoz kivizsgálásra, akinek kényelmesebb volt azt mondani, hogy a savlekötő kúrát folytassam tovább. Teszem hozzá, hivatalosan senki nem állapította meg, hogy nekem sok lenne a gyomorsavam.....Elmentem egy maszekhoz, aki meg azt mondta, hogy valszeg a felesleges savlekötő miatt elszaporodott valami kártékony baci azért fehérlepedékes a nyelvem, és rossz az emésztésem... Úgy néz ki, hogy kivizsgál... Jah és elküldött gyomorröntgenre, amivel kiszűrhető, hogy van e mellkasrekeszizom sérvem (ez került rá a kórházi záróra) és van e gyomorsav túltermelésem és visszacsorgásom... Jajj de érdekes, ogy maszekba megtudják nézni, de az sztk-s nem nézte volna meg, inkább felírta a savlekötőt... Jah amúgy az sztk-s rá akarta fogni a metforminra a balhé-t, na mondom szép mert a met-et január óta nem szedem:S