msz67 Creative Commons License 2011.10.24 0 0 209

Mivel nem ismertem ezt a betegséget közelröl eddig és valóban mindent elolvasok, kicsit jobban félek, de ha nem olvasok semmit akkor is félek, de nem tudom mitöl.Jobb szeretem tudni mindig hogy mi vár rám. Az ismerös dolgok kevésbé félelmetesek. Szerencsére most nem volt semmi.Igaz a doktornöt pon t az én vizsgálatom közben hivta a lánya hogy elmehet e ide vagy oda.Pillanat alatt menevelte a gyereket telefonon, hamar lerakta és csak velem foglalkozott. Rá is kérdeztem a lépppel kapcsolatos dolgokra, azt ondta hogy nem megy az olyan gyorsan, de jobb megnézni néha.Leletet sosem látok, egymás közt küldik.Régen megvizsgéltak és láttam a papirt, mostanában már nem adják ki sokszor ez is ijesztő. Most nagyon jól voltam a hétvégén, ma is elvoltam. Ha nem gondolok rá és nem kell menni dokihoz nincs bajom. Csütörtökön háziorvos, szerdán  reggel vérvétel ugyanott,nem kell bemenni az SZTK-ba sorbanállni a labor elött.Mindig leveszik tölem a háziorvosi rendelöben. Szedem a nagy adag vitaminokat gyógyteákat, hasi szurikat is kapom. Elvagyogatok, ennél rosszabb ne legyen.Aluszékony vagyok egy kicsit, de esös idöben egészségesen fiatalabban is az voltam.