Szorka Creative Commons License 2011.10.11 0 0 2665

Sziasztok lányok! Nálunk mostanában sok újdonság nincs, Eszter eléggé benyelt valami felsőlégúti vírust, úgyhogy az elfelejtettnek hitt kruppja újra kijött, több éjjel is befulladt. Szerencsére nem extra súlyosan, egyszer kapott kúpot, a többi alkalommal az udvari hideg levegőn tett séta elég volt, hogy enyhüljön a fulladás. Most meg már egészen jól van. 

Valaki írta a múltkor, hogy gond van az alvással, most közkincsé teszek egy infót, mert mi úgy tűnik, találtunk valamit, ami használ. Még csak korlátozottak a tapasztalatok, mert alig kezdtük el szedni, mikor a lányzó lebetegedett, akkor meg nyilván rosszul aludt. De most, hogy javul, megint egész jól átalussza az éjszakát. Esténként kap 1 ml mákolajat. Véletlenül találtam rá a neten (amúgy csontritkulásra is jó), de tulajdonképpen teljesen evidens, hogy a máknak nyugtató, altató hatása van. Amúgy én is próbáltam neki néha esténként mákos vacsit adni, de úgy azért nem lehet akkora mennyiséget belediktálni, hogy valóban hasson. Ez meg koncentráltan az olaj. Felnőttnek is max. napi 2 ml-t ajánlanak, ezért kap Eszter 1 ml-t. Kíváncsi vagyok, hosszútávon hogy válik be.