bigbabylon Creative Commons License 2011.10.10 0 0 71474

Capacate

 

Lol.....van egy hölgyismerősöm a facebookon,tulajdonképpen azt se tudom ki fia borja,de hozzá képest

ezek a mondatok Buddha könnycseppeiből kovácsolt szamádhi nyilak,amik a zsenialitás tűzcsóvájaként hasitanak a tudatlanság mélysötét éjszakájában.:P

Ő az angyalok nyelvén közvetit,gondolhatod........

De amugy egész jól fel lehet dolgozni,ha nem olvasod el,mint ahogy én teszem,vagy iszol valamit.

Kisebb mennyiségő skót nedűre vagy valamivel több olasz likőrborra szavazok.:)

 

De hajrá,majdnem tulugrottunk a videon,ami a frászt hozza rám,mikor tök váratlanul belemorog a fülembe.....

 

Hfs

 

Te,most engem azért nem zavar a dolog,mert nem érdekel..:)

Ok,de tényleg,nekem az a tapasztalatom,hogy Spinoza legbrillebb mondatait is ki lehet hozni  hülyeségnek,meg

Bolond Dezső motyogását is lehet próféciaként értelmezni.

Tehát a filozofálásod,mátrixtól függően lehet Isten szava,meg malacröfögés....ugyanakkora

eséllyel vakarhatja mindkét oldalt.

Ha nem irsz nagyon hosszuakat,tőlem.......de én röhögök Arhat poénjain is ha nem zavar.

 

A videon látottakról meg annyit,hogy azért nem merek itélkezni,mert minden boxmeccsen az általam zseniálisnak itélt boxolót szokták lecsapni,az Isshin ryu alapitójától meg a hideg kiráz ,ahogy katázik.......pedig olyan mesterek tanitványa volt,akiknek a nevét én is áhitattal ejtem ki.......szóval attól hogy nekem valami nem tetszik,még lehet a dolog a hm non plus ultrája:)) Nyilván azt mondanám,bizonyos helyeken ne keveredj konfliktusba,

de pld a cél,hogy a srácnak önbizalma legyen,támogatandó.

 

 

Előzmény: capacete (71473)