builder20 Creative Commons License 2011.10.01 0 0 135

Sziasztok!

 

Szeretném azok segítségét kérni, akik már jártasabbak a 3d-ben illetve a smart tv-kben.

A napokban vásároltam egy ue32d6500-as szépséget. Természtesen minden apró porcikáját próbálom áttanulmányozni, beállítgatni... :D

Egy dologra azonban nem jövök rá! S bár ez a probléma inkább pc jellegű, de remélem valaki otthon van ebben!

 

Szóval egyszerűen nem tudom megcsinálni, hogy a 3D-s filmeket a pcm lejátsza úgy, ahogy mondjuk a tv csinálja, ha külső hddről megy rajta a film!

Mivel mindenhol azt olvastam, hogy a Power DVD 10 mennyire jó, hát én is azzal próbáltam, de mindeddig sikertelenül! Sikerül beállítgatni, hogy a kép "egymáson" legyen és a 3D is menjen, de a szemüveggel még mindig csak zöldes képet látok, akármit akárhova állítok! Ugyanez a film külső hdd ről tökéletesen megy... Nem tudom, valakinek van-e bevált receptje arra, hogyan nézzük pcn a 3d-s filmeket!

 

A másik kérdésem az lenne, hogy másnál is iszonyat lassú a webböngésző a tv? Szinte lehetetlen a keresősávba bepötyögni egy url címet :S, bár a googleval megy egész szépen!

 

S egy harmadik kérdésem lenne, hogy az mitől lehet, hogy ha monitornak használom a tvt, akkor bár gyönyörű a kép, de halványan-fehéren vibrál?

 

Előre is köszönöm, ha valaki kiokosít egy kicsit!