Taktus Creative Commons License 2011.09.29 0 0 158

Repülön még nem ülem,valószínűleg nem is fogok,vagy az országot elhagyni,nem mert nem szeretném,hanem nem vagyok az a talpraesett fajta,csak olyan belevaló barátokkal tenném meg,biztos érted.Én kicsit félnék a repüléstől,téliszonyom van,ez olyan furcsa,mert hát sokáig 10. emeleten éltem gyerekként és semmi bajom nem volt,aztán ahogy kamaszodtam lettek furcsa dolgaim,mint téliszony,üveges liftben való félelem,hintában is szédülés stb.

 

Szóval megtudlak érteni,hogy nem mennél külföldre,még egészséges emberként is igen nagy lépés,én sem szeretem a kórházat még látogatóként sem,a szagok,az egész hangulat,a sok beteg ember látványa olyan fusztráló.Remélem a hétvégéd megint jól fog telni és jobban leszel.Aranyos volt a szomszéd néni lányától hogy érdeklődőtt a te ügyedben.Na látod sokan szúrkolnak neked!Az is igaz az átlag magyar nem tud csak úgy országot váltani még ha az egészséges is múlna rajta,vagy  valami kísérleti gyógymódvan való részvételre lenne lehetőség,ez nálunk nem így működik.

 

Azért remélem hétvégére megint felerősődsz majd és jól fog telni,addig is jobbulsát kívánok.

 

 

Előzmény: msz67 (157)