nemÍROKmár Creative Commons License 2011.09.25 0 0 55925

Én a Sógoromnak mondtam, hogy adok neki kölcsön az E jogsira. A többi megvan neki, most furgonozik. Fél éve kezdte.

Azt mondta : á, kösz nem, azt beszélik a srácok, ha jó hónap van itt is összejön a 320-340.

És te mennyit kerestél most?

180-at...

 

És tényleg, a 180 az kurvára kamionos fizetés... Kétheti... ;)

 

Egyszerűen csak az van, hogy imádunk hazudni. A furgonos pont úgy, mint a kamionos. :D

Egy kis matek : 13/km az viszonylag jó pénz. 20000km, még mindig csak 260... 23000km kell a 300 pénzhez.

Nekem 26/km a fizetés. Pont a duplája. Igaz, próbálnak szívatni a rendőrök, de hiba nélkül megütöm a 12-13000 kilométert.

Hétvégézek kint, de a Sógor is. Én mondjuk többet, viszont ma főztem egy nagy fazék babgulyást /mert van konyhám/, megnéztem a Forma 1-et /mert elfér a fülkében a tv, beltéri, antenna/, este meg végignyújtózok az ágyamon /mert nekem az is van.../

Pihenek holnap 17 óráig, a kutya nem szól érte. Tudják, hogy 45-ös pihenőm jön, a lerakót meg elérem.

 

A Sógor este pakol Hatvanban, reggel le Brémában. Délelőttre úgy pislog, mint a nappali bagoly, közben vár. Rakjon, ne rakjon, induljon? Ha megunja, lekucorodik a 3 ülésre... Míg nem csörög a telefon. Aztán rohan, és rohan, és rohan. 180-ért...