maidfish Creative Commons License 2011.09.20 0 0 1739

Szia b3a!!

 

Én csak annyit tudok írni, hogy kitartás neked. Ez egy sz.r időszak, túl kell lenni rajta. A kezelést most már muszáj végigcsinálni... Azután jobb lesz.

Tudom, nem vigasz, de a kezelődokim egyszer szinte megijedt tőlem, amikor kontrollra mentem, és azt mondta, azonnal csökkent a szteró-adagomon, mert nagyon csúnyán eltorzult az arcom (nem ezekkel a szavakkal, de ez volt a lényeg).
Egy másik alkalommal meg anyummal találkoztam, aki kb. 2 héttel korábban látott, és az Örs vezér tér kellős közepén elsírta magát, hogy hogy nézek ki.

 

Ezek után még (a kezelés második felében) durván elkezdett hullani a hajam is, úgyhogy végképp "teljes volt az örömöm".
Végül beszedtem az utolsó bogyót, néhány hét alatt (hamar) visszaállt az arcom, 1-2 hónap alatt elmúlt az izületi fájdalom, eltűntek a "felesleges" szőrök (a régiek maradtak, sajnos :)), majd szép lassan visszanőtt a hajam is.

És azóta eltelt 6 év. :) Minden OK.
1-2 alkalommal riogatott még a betegség, de csak pár nap aggodalom volt, és vége. Ámen. :D

 

Szóval kitartás Neked! Lesznek még rosszabb napok, de aztán már csak emlék.


Gondoltam rá, hogy kellene 1-2 előtte - közben - utána fotót feltölteni az épp közben-lévők megnyugtatására, de (gondolom) senki nem szívesen teszi fel a fórumra...

Előzmény: b3a (1738)