b3a Creative Commons License 2011.09.20 0 0 1738

Sziasztok !

 

Már rég irtam de azért mert kicsit kivagyok :lassan 10 kg feljött, az aecom olyan lufi h volt aki már meg sem ismert !!A bőrőm oly mértékben repedezik szét, hogy a két terhesség alatt és után nem voltak ilyen csíkok rajtam.A hasamnál és a hónom alatt vannak, a talpam berepedezve és a bőrőm száraz, ja !!!és bajuszka persze oldalarci szőrzettel!!Lesz ez még rosszab?

A dr,nőm elküldött Cardiológushoz mert panaszkodtam, a tarkó zsibbadásomra és a magas pulzus és vérnyomásra.ÉS MOST JŐN A LÉNYEG: a kedves dr Cardiológus amikor meglátott közölte s.o.s felejtsem el a szterót és leírta idézem "Szteroid befejezése h megussza" mit is? a betegséget a haalált???Mellesleg megkérdezte h mit szól a férjem ahhoz h igy nézek ki és h bajuszkám van és egyébb ilyen kérdéseket tett fel Nekem.Kiakadtam és elmondtam a dr.nőmnek h mi volt erre tegnapra visszaküldött ujra ehhez a dr.hoz mert "elfelejtette"megcsinálni a szív uh.ot.Tegnap a dr elnézést kért és azt mondta nem akart megbántani csak annyira megsajnált!na ja mert az SEGÍT ++++++++(megjegyzem időpontra mentem 13.00 ra a szív uh.ra és képzerljétek 13 től 15.ig van rendelés és MINDENKI 13.00 RA  van előjegyezve, micsida szervezés)

 

Mindegy:jelenleg a 32 ről 28 levették a Medrolom már 2 hete, viszont szedek 1/2 vérnyomáscsökkentőt, koloeszterin csökkentőt viszont nem vettem be.A NAGY ADAG C VITAMINNAL LEÁLLTAM MERT VESEKÖVEM LETT TŐLE, igy csak napi 60 mg szedek megnyugvásként.Vizhajtós napokon éjjel görcsöl a lábam mert nem elég a 3 db káldium sajna.Vettem maszkot a gyógyszertárba mert kezdődik az óviban a virus szezon:fiam is jelenleg hangszállgyulladással van itthon, remélem a pici nemkapja el velem együtt.

 

 

Egyszóval kivagyok mert csak hízom és csunyulók és nem merek tükőrbe nézni, és ugy érzem h lefog győzni a betegség.

remélem ti jobban vagytok

b?