ghepard Creative Commons License 2011.09.20 0 0 141

A szép, meleg, baráti, kedves szavak valóban hatnak az emberben. Kiváltnak benne nyugalmat, ami máris segít. Én úgy gondolom, hogy az orvosok meg az emberek, barátok akkor ilyenek, mikor máshogy nem tudnak segíteni. Az orvosok is érzik, hogy itt nálad nem sokat tehetnek (másképp lehet már tettek volna). Nem tudják ezt a dolgot kezelni. Ezért mindennel próbálkoznak és nem is tudják nagyon, hogy mi lesz az eredmény. A sarat meg neked kell állnod, nem nekik.......

 

A vér valahogy a csontokban képződik, ha jól tudom, a csontvelőben (már a születés után). Tehát nagyon fontos, hogy a csontok egészségesek legyenek. Ez meg a sok mozgással is elérhető, terheléssel. De Te nem sokat mozoghatsz, erőlködhetsz. De gondolom rezeghetnél, egy kicsit vibrálhatnál - az nem megerőltető. A hangkiadással pedig nagyon fel tudnád fokozni a tüdőd, szíved, vérkeringésed, oxygén/széndioxid átadásodat.  Ezekkel a mozgásokkal (még járkálni, menni se kell), kicsi vibrálásokkal is mozog a test és így egy kicsit meg van terhelve. Fokozatosan lehetne hosszabban kifújni a levegőt egy kis mély, halk hangkiadással és a belégléz idejét is lehet fokozni egy kicsit. Nem megerőltetve, csak fokozatosan. Persze én nem mondom, hogy mit csinálj, vagy mit ne csinálj, csak mondom, hogy én mivel próbálkoznék állandóan. Ezek gyakorlása le is foglalna egész nap és lehet valami kis eredmény is lenne, már csak azért is, mert ez idővel megnyugtatna és rájönnék, hogy magam is meg tudom magam nyugtatni......... De Te döntöd el, mi lesz..........

Előzmény: msz67 (138)