msz67 Creative Commons License 2011.09.15 0 0 134

Ma beadták a vért, a  föorvos elbeszélgetett velem. Kell kétnaponta magamba szurni egy egy elöretöltött fecskendónyi gyógyszert ami segiti a vörösvérsejteket termelni. Nem birom megcsinálni, már vannak kettem hárman, akik be tudják nekem adni. Ez a legkevesebb.Október közepén kell menni ujabb vérvételre és transzfuzióra.Addig a háziorvosnál hetente kell jelentkezni, nézni kell a vérképet.Azokkal a leletekkel kell menni október közepén. Ha ez az injekció müködik akkor ritkithatják esetleg a véradást. Most aludtam egy nagyot, de ujra azt kivánom. Valahol szerencse hogy csak kétnaponta kell . Ismerek cukorbeteget akinek naponta 5ször, valami tollra emlékeztetö belövöje van. Ahhoz is nagy lélekjelenlét kell hogy magát szurkálja az ember. Lehet higy a végén még beletanulok ebbe a kétnaponkénti szuriba. Mindketten akik segitenek közel laknak hol egyik hol másik belémdöfi. Én nem birok ilyet csinálni és félek is.Most aztán tényleg lesz a szemetesben fecskendö a szomszédok kitalálhatják hogy ez a szerencsétlen hülye beteg lány szurkálja magát.. Majd mindig a saját dobozában fogom egyszerre eldobni a tüket, ha valaki akarja kérdezze meg a patikában, mi az az EPO. Az a röviditése ennek a szurinak.