ghepard Creative Commons License 2011.09.13 0 0 121

 Junius elején szerettem volna meghalni, egyszercsak eldöntöttem, hogy azértsem adom meg magamat.

Na látod, jó döntés volt, Te döntöttél és a test szót fogadott. Több ilyen jó döntés kellene.

 

Régen nem hittem a gyógyitókban, kuruzslónak neveztem öket, ma már egy jósnö is sgiti a gyógyulásomat aki parapszichológusnak tanul

Az jó, hogy régen nem hittél ezekben, a rossz az hogy most hiszel. Mert minden jel arra mutat, hogy nem Ők segítenek, semmit se segítenek. Én még az orvsokban és a gyógyszerekben sem hiszek már 32 éve és még mindig élek. Amiben hiszek és tud segíteni az mindig velem van, hisz én vagyok az saját magam, akiben bízhatok és hihetek. De ezt elérni nem egyszerű. De itt van nálad is egy szép eredmény. Feléledt benned valami és aszontad nem adod fel. Ettől megnyugodtál és a tested jobban kezdett működni. A belső nyugalom az ami segített. És a belső nemnyugalom az ami tönkretesz........ Egyvalaki van szerintem a világon, aki a legtöbbet tud segíteni neked - az Te vagy saját magad. A nap minden percében erre kellene gondolnod, míg meg nem nyugtat ez a gondolat és abban a nyugodtságban megmaradni. Az olyan semleges állapot, akkor feléled a test.........

 

Gondolkodj el azon, hogy mennyit segítenek az orvosok meg a gyógyszerek és mégis rettentően félsz tőlük - itt valami nem stimmel.......

Előzmény: msz67 (119)