Lagunadcii Creative Commons License 2011.09.11 0 0 939

Félreértettél.. Nem haragszom, csak nem értettelek.......

 

Az 1.5 dcit, pedig nem kell az 1.9-el összehasonlítani, mert az 1.5-ben tényleg jellemző a főtengelycsapágy csere. Az apu kangoojában is kellett cserélni, viszont az 1.9-ben soha nem hallottam ilyenről...

 

A motorom hibátlán, mert igaz hogy van benne km bőven, de az állapota tökéletes. A futás 90%-át főutakon tettem meg 90-110 közötti sebességtartományban 6-osban kíméletesen, városban szinte semennyit nem ment, mert arra van egy régi R19-esem 1.9 szívódízel....  

A szerelőm, aki látta a motort szétszedve annyit mondott, hogy ha azt mondom neki 100.000 van benne simán elhiszi olyan szép, ezért mertem ajánlani.....

 

Igen azt tettenm a sajátomba, mivel nekem sajna mind a 4 csúcsom elkopott felújításuk 30-50.000 per darab, turbó cserés lett volna 200.000 plusz a munkadíj és így  szűk 500.000 simán lett volna. Nem cicóztam anélkül, hogy megbontottam volna a másikat egy az egyben inkább át tettem...

 

Szívem szerint a saját blokkom tettem volna vissza, de nem akartam megbontani egy komplett egységet...

 

Azért ha valamiben tudok segíteni keress meg nyugodtan.. :D :D :D

 

 

Előzmény: marci3_ (938)