msz67 Creative Commons License 2011.09.07 0 0 111

Ez a betegség a myelofibrosis, rikta dolog, és nem szokott ilyen fiatalon kezdödni.A csontvelö elkezd rostosodni vérszegénység, vashiány társul hozzá. Eddig én sem tudtam hogy van ilyen.Senki nem tudja mitöl alakulhat ki. Lehet öröklött is. Rengeteget olvasgattam erröl. Az a szerencsém, hgy nagyon rendes emberekkel vagyok körülvéve, és mindenki a maximálisat beleteszi, igaz az orvosok nem támogatják a természetgyógyászati dolgokat.Meggyógyulni nem lehet, de jól kézbentartva el lehet vegetálni egy ideig. Vállalni kell hogy az embernek benyomják a vörösvérsejteket, olyankor valóban egy kicsit jobban vagyok. Hol rosszabbul vagyok hol jobban. Ennél borzalmasabb dolgok is vannak  a világban. Ha rákos áttétes Böröcky Józsefre gondolok, akkor csendben maradok az én problémámmal. Amig nem tesznek be a sterilszobába, és igy kezelhetö vagyok egész jó. Utána meg mindegy. Az életnek addig van értelme amig az ember emberhez méltó módon ellátja magát, az egészsége helyreállitható,  Ha egyszer majd hetekig nem birok felkelni, ha a beadott vér nem használna, ha minden lehetöség elfogy akkor jobb olyan állapotban lenni amikor már nincs probléma.Senkinek nem okozok gondot, esetleg sirnak egy kicsit, de az idö meggyógyitja öket is elengednek, mert rájönnek, hogy ha életben maradtam volna még pár hónapig akkor az már nem élet. Akkor lenne nagy baj, ha átcsap leukémiába, akkor aztán már tényleg elég lesz az egészből. Amig vagyogatok, az még jó.Van akiknek soha nem fordul át, az esetek 25 százalékában megy át leukémiába.A bioboltos eladónö megmondta amikor bementem hozzá elöször vásárolni hogy állitsam rá az agyamat a gyógyulásra, elöre szuggeráljam be magamnak hogy jobban vagyok. Van akarateröm, van bátorságom, végigcsinálom az alternativ gyógymódokat.Az orvosoktól is elfogadom amit tesznek értem,csak  a kockázatos csontvelőátültetést nem.