wog33 Creative Commons License 2011.09.07 0 0 2389

Hát igen, megjelentek az igazi magyarok ezen a fórumon, akik megmondják a nagy tutit, a keserű, másikat megalázni kívánó mentalitással. Elmondhatom, hogy igen: ferihegyről busszal szoktam kőbányáig menni, onnan metróval népligetig, onnan távolsági busszal haza, és ha szerencsém van, innen már elém jönnek kocsival, de ha nincs, akkor jó félóra további gyaloglás, általában éjféli-hajnali órákban.

Te rettegésnek fogod fel, hogy én vigyázok arra, amit megkerestem, nem "könnyen jött, könnyen ment".

Neked biztos nem fontos, hogy a pénz elvész vagy sem, nekem igen.  Én túl sokat és túl szar munkát végzek ezért a pénzért.

Aki akarja, pénztárcájában tartja, aki akarja, simán a zsebében, aki akarja, hazaküldi sima borítékban (hangosan dicsekedve, mennyire tuti megoldás, mindenki paranoiás, aki ennél nagyobb ügyet csinál belőle), és aki akarja, bevarrja.

Remélem, vita lezárva, eddig az a topik - aránylag - jó hangulatú volt, viszonylag kevés keserű megjegyzéssel, "mindenki hülye, aki..." kezdetű tanácsokkal.

 

 

Előzmény: cam aro (2388)