msz67 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 109

A különféle gyógyitók kiegészitik egymást az életemben, az orvos tud papirt adni az állapotomról, a kinezilógussal el tudok beszélgetni,egy csomó jótanácsot kapok, a gyógyitó mondja a szöveget és én ellazulok. Egyik gyógymód nem müködne a másik nélkül. Hiába mennék csak a termszetes helyekre, nem lenne papirom a betegségemröl,mert a papirt fogadják el mindenhol ha esetleg segélyt kérek, vagy a leszázalékolásnál, de ha csak az orvoshoz megyek nem gyógyulok csak kezelnek, vizsgálnak. Meg van nekik szabva mit mikor és miért csinálhatnak meg mit kell csinálniuk, akkor is ha halálra szadiznak.Sokat segit, hogy sokat sugnak többen is természetes dolgokról készitményekröl. A kineziológus meg a gyógyitó nem tud papirt irni az állapotomról, amit hivatalos iratként elfogadnak.Mégis náluk gyógyulok jobban. Maguktól az orvosok a vitamint nem irják fel, én kértem hogy irjanak E és A vitamint.A C vitamint nagy dóisban szedem.Mellette a gyógyteákat, apróbojtorján, csalán, ferro folgamma, folsav,A folsav volt az egyedüli amit orvos ajánlott. A ferro folgammára én kérdeztem rá. De mi van olyanokkal akik nem tudnak netezni, vagy akiknek nincs aki felnyissa a szemüket az alternativ gyógymódok irányába?