Taktus Creative Commons License 2011.09.06 0 0 106

Igen jól teszed hogy minden hétvégén ha teheted akkor mész a levegőre,vidékre és hogy természetes anyagokkal próbálod szinten tartani,javítani a betegséged ennek igen örülök.Igazából csak elképzelni tudom hogy miken mehetsz keresztül.Ájuldozásom,légszomjam és ezálal nyaranként általános gyengeségem ha elhagytam a szobát és levegőre,napra menten nekem is gyakran volt iskolás koromba,ezt a részt teljesen át tudom érezni.Igen rossz,folyton féltem,szorongtam hogy vajon rosszul leszek e,meddig bírok elmenni,szerencsémre kinőttem,de sok mindenben gátolt.A sírógörgy,halálfélelem,a gyengeség,fáradékonyság iszonyatos lehet,ezt csak az tudhatja valójában szerintem aki benne van,nekünk csak a beleérzés marad.Szörnyű lehet az biztos,mindig félni,meg nem tudni hogy leszel másnap,mennyire leszel erős,mire számíts.Teljesen megértelek hogy te egy egészséges ember akarsz lenni,pont ezzel az egész procedúrával is az a bajom,hogy akik valóban betegek megint azokat szedik újra elő,nekik állítanak fel újra nehézségeket,nem azt piszkálják akit kellene.A idősebb hölgy is szerepelt a tv-ben hogy  a rokkantnyugdíját akarják felülbírálni stb.,de a gerincét,kezét,lábát sokszor műtőtték.Ilyen hölgyet mért piszkálnak,le van írva hogy hányszor esett át műtéteken,ahogy van akin már kívülről látni hogy rokkant,csonka testrész,donga láb,vak,stb.

 

Egy biztos kell valamit tenni mert túl sok a rokkant nálunk,ill az állrokkant  országos viszonylatban is és iszonyatos bevételt visznek el a kasszából.De a korai nyugdíjasok száma is más országokéhoz képest igen magas,a kereső emberek,akik valóban dolgoznak meg kevesen vannak,meg  akisebbségi helyzettel is kellene valamit csinálni,mert a mostani  rendszer igen rossz ,a segély nem megoldás.

 

Gondolom várod már a hétvégét egy kis kikapcsolódás,szabad levegő.Remélem most sokat pihensz és mindig van azért a közeledbe valaki társaságként,vagy kicsit beszélgetni,segíteni.:)

Előzmény: msz67 (105)