msz67 Creative Commons License 2011.09.05 0 0 105

Tényleg ha belegondolunk minden munka veszélyes, már az emberi  tényezök miatt is.Fölösleges vegzatura zajlik ahelyett, hogy mindenki a munkára fgyelne és nem egymás kikészitésére.Mindenki félti a kis helyét, és kikészitik a gyengébbet.Mindezzel együtt örültem volna ha soha nem tudom meg mi az a leszázalékolás elötti vizsgálat. Azelött egészséges voltam csak a sok torokgyulladás volt, de sokszor nem is zavartattam magamat bementem,Az ájulások az utobbi idökbrn voltak, elöször ideginek hitték. Mostanában amióta szedem a természetes dolgokat, nem ájuldozom, olyan van, hogy fáradtabb vagyok,

Jót tesz a friss levegö, azért is megyek el hétvégente a városból.

Ha meg tudnám uszni a csontvelőátültetést sokáig az jó lenne, ha már nem vagyok rosszabbul az is nagy dolog. Tavaly decemberben meg januárban  nagyon vacakul voltam, ájuldoztam sirógörcseim voltak,néha halálfélelmem, nem mertem néha utcára menni, mert féltem hoy rosszul leszek. Tavasszal nem hittem volna hpgy az öszt megérem, Ahhoz képest jól érzem magamat.  Összeszedem magam a természetes gyógymódokkal és megmutatom mindenkinek, hogy jobban leszek.Egy csomó pénzt hagyok a bioboltban, de megéri. Jövö héten valamikor megjön az a hosszu idejü vizsgálati lelet is.Telefonálni kell, és ha mondják akkor bemenni elbeszélgetgésre, valamikor szeptemberben is kapok vért. Az orvosok nem reklámozzák a vitaminok jó hatását, ök irják amit nekik megszab az OEP, én meg mellészedem a vitaminokat, gyógyteákat. Szerintük nem árt. A kineziológusról meg a gyógyitórol nem tudnak, mert még a pszichiátriára tennének.Én sem hittem ezelött ilyenekben.Orvoshoz mentünk mindennel. Egy barátnöm kezdett természetes dolgokról beszélni, a gyógyitó meg az ö szomszédasszonyával jött, beléptem igy olcsóbban kapom a termékeket.Sok mindennek utánaolvastam természetgyógyász fórumokat nézegettem, egy rákból gyógyult növel is beszéltem.Müködnek ezek a dolgok, és nem sokkal drágábbak a gyógyszereknél. Egy mellrákos nö is szedi a homoktövistolajat, két éve mütötték már dolgozik. Füben fában orvosság!