msz67 Creative Commons License 2011.08.30 0 0 98

Összeszedtem minden leletemet, még a gyerekkori mandulamütétes zárójelentést is,Gyermekbetegségem nem volt sok, csak a bárányhimló.Kanyaróra adtak valami oltást, általánoosban, skarlátom nem volt.Kisebb megfázások, manduagyulladások, torokgyulladások voltak, de nagyon sürün.Azzal nem kellett kórházba kerülni. A mensielmaradás volt, évekig aliig volt prblémám a torkomon kivül, most meg egymás után minden.Kikérdeznek gondolom Ádámtól Éváig mindent.  Egész életemben nem volt annyi egészségügyi papirom mint mostanában. Holnap viszem magammal az egész dossziét, remélem csak azokat nézik át,de be is van adva egy csomó mindennek a fénymásolata mellékletként. Még az elözö háziorvosom adta a beutalót a bizottság elé, de  közben uj orvosom lett. Nagyon aranyos, voltam már nála.   Van leszázalékolt ismerösöm, aki azt mesélte hogy nagyon átnézik szinte évente két évente megy vissza, egyik lábán hiányoznak az ujjak, egy csomó baja van és mégis egy félórát mustrálgatják. Kiváncsi leszek khez kerülök. Legalább ide egyedül kell bemenni, a suliorvosnál együtt voltunk bent lányok,Már gimiben csak kettesével hármasával, de még általánosban egy csomóan egyidöben, egyik csoport az asszisztens elött a másik a doktornéninél. A fogászaton egyenként mentünk be.

Még jó hogy a nögyógyászatra egyedül lehet bemenni. Az influenza oltás egy adott napon a a háziorvosnál, akkor egyidöben megyünk be egy páran nök külön , férfiak külön.. Itt nem tudom hogyan müködik, de leszázalékolt ismeröseim szerint megalázó a bánásmód. Ha jobban is lennék, nem tudok elhelyezkedni majd sehol, nekem eszemben sem vot, hogy leszázalékoltasam magam ugy mondta az orvosom, mert lejár a táppénzjog,és valami jövedelem kell amig kezelnek. Más meg kitalál magának nyavalyákat akkor is ha egészséges, mert nem akar dolgozni.Furcsa egy világ ez.A beteget meg ugy beszélik rá. Egy igazi beteg nem örül ennek, hogy bizottság elé megy.Akkor már nagy baj van, ha ezt felajánlják.