Garva03 Creative Commons License 2011.08.30 0 0 45

Helló! Vettem a bátorságot írni egy "körüzenetet". Nos egy esetleges nyíregyházi börzéről lenne szó!/van akinek újdonságnak hangzik tudom, Tőlük elnézést, hogy az elejéből lemaradtak/ Szóval Tegnap /Hétfőn/ Egyeztettem Nyíregyen egy Bevásárlóközpont Marketingesével, és azt mondta, hogy tárt karokkal fogad minket! A rendezvény 2 részből állna. Lenne egy kiállítás /Aki szeretne kiállítani szívesen várom, és örömmel fogadom/ Ami több napos lenne, hogy az esetleges vásárlók figyelmét felkeltsük, belépő (100/200 Ft) . Ez egy zárt térben lenne 1 bejárattal, így jól ellenőrizhető a dolog, és biztosnágban lesznek a modellek is! /Vitrin, vagy asztal szerzése folyamatban!/ A másik része, ami aktuálisabb sokatok számára az a börze. Ez Szombati Napon lenne. a helyszín A bevásárlóközpont 2 épületét összekötő folyosó! /Több szempontból is előnyös: Eléggé nagy hely van, A sétáló utcán haladók látják, hogy nyűzsgés van, és mivel középen lennének az asztalok, így 2 oldalról jól átjárható, és megtekinthető lenne. Az üzletház Be van kamerázva! Parkolási lehetőség alatta /Hétvégén ingyenes/ A részvételi/asztal díjakról nem tudok egyelőre nyilatkozni, de azt ígérem, hogy nem fognak elszállni, és igyekszem nagyon minimumon tartani, ez azt jelenti, hogy ha lesz egyáltalán max. 200 Ft/ Nagy asztal díjon kell számolnotok! (De igyekszem megoldani, hogy egyáltalán ne is legyen) A másik ötletem, hogy ha van rá igény, akkor egyszerűsítem az eljutásotokat. Beszélek egy "utazási irodával" /Ismerős/ Akinek van egy 9-11 személyes kisbusza, és van még benne csomagnak is hely, és ahhoz egy utánfutója. Azzal megoldhatnánk a szállítás, és az eljutást, mert Nekem az lenne a jó, ha minél többen eljönnétek, és minél több modellt hoznátok, és azok ára se emelkedne a járulékos költségek miatt! amit elfelejtettem: Nyomtathatunk A2-es plakátokat, és Óriás posztert /vagy nem tudom hogy hívják/ is lelógathatunk az épületről! Ha van igény rá, akkor a marketinges lejátszatja az ottani rádióban, valamint ha csinálunk reklámfilmet, akkor azt is lejátszák! Tehát a korzó teljes marketing hátózatát a rendelkezésünkre bocsájtják!  Nos itt van még egy pár kényes kérdés: Az időpont! Ez Jelenleg Rugalmas, így várom mindenkitől a Neki megfelelő időpontokat /REklámozás, és egyébb miatt november egyik szombatját javasolnám/ És hogy jönne-e, vagy Nem. Megkérnék továbbá mindenkit, hogy terjessze a dolgot, és ha van ismerőse, törzs eladója, akit érdekelhet a dolog, továbbítsa Nekik is a levelem, hogy minél több emberhez eljusson, és Minél több méretarány megtalálható legyen nagyobb számban! Várom a segítségeteket, észrevételeiteket, és javaslataitokat. Köszönettel: Varga Gergely(Garva03)e-mail: garvaster@gmail.com