msz67 Creative Commons License 2011.08.29 0 0 96

Köszi, van hitem, szedek A,B  12  C,E vitamint, algakivonatot, Folsavat,bio céklalevet iszom amellé amit az orvosok mondanakRelaxálok, wgy gyógyitó mondja a szövget néha telefonon is kezel.El kell képzelnem a vérsejtjeimet, ahogy szaporodnak.Megkapom a vérátömlesztést egy hónapban, irtak Medrolt, az hormonos, félek szedni. két hét mulva megjönnek a hosszu iideje tartó vizsgálatok eredményei is, szeptember közepe felé megyek be a dokihoz a leleteimet átnézi, akkor csak beszélgetni, valamikor hónap végén megint vért adnak.Egy hónapban egyszer kell szerintük.Ha szedem ezt a sok természetes dolgot jobbban vagyok, ha nem látok fehérköpenyest akkor mégjobban.

Ott a betegkörnyezet az embert lehuzza csak.Jajgatnak a többeik is,én is ha fájdalmasat csinálnak.

Emlékszem gyermekkoromban is az egész kórterem bögött, én is bömböltem a szép uj cuccaimban amikor anyám ott hagyott,Akkor mg nem lehetett egész napokat ücsörögni a gyerekek mellett a szülöknek.Tizenhárom éves nagy lány voltam, én voltam az egyik nagylány akitöl nem bőgést vártak volna.Egész éjjel sirtam injekcióval fenyegettek, ha nem hagyod abba kapsz egy injekciót. Valami végbélkupot hoztak néha amitöl aludtunk. Szerencsére a sebem nem szakadt fel. Nem jó az a környezet a betegnek.Betegebbek leszünk.Az idegen is a többi csaj egy csomó rémtörténettel traktált,ott is kifelé jönni volt jó. Amit tudok rásegitek a gyógyulásra,ha tehetném csak természetes szereket szednék. A természetgyógyász papirjaival nem mehetek a bizottság elé.Szerdán kell menni.

Előzmény: lifefunny (95)