lifefunny Creative Commons License 2011.08.29 0 0 95

Szia!Tudom nem rák,azt hogy pontosan mi is a betegséged nem tudom,de sokszor van hogy azt mondja az orvos  a betegnek már csak pár hónapja van ,mert olyan stádiumban van és egy természetben lévő szer,gyógytea,gomba kivonat stb ezt megcáfolja a végén.Ezért is mondom vannak csodák és kell egy ennyire nehéz helyzetben valamiben hinni.De jó ötlet hogy a természet gyógyászoddal beszélj tud e valamit javasolni,persze ha más gyógyszereket is szedsz,akkor az orvosoddal jobb egyeztetni,ne hogy valami baj legyen belőle.A lényeg ne add fel,legyen kapaszkodod és legyen valamiben hited.Nem rég még az izomsorvadásosokra és a klerozis multiplexes betegekről is lemondtak,azt mondták nincs se gyógymód,se gyógyszer ami segítene szinten tartani a betegséget,vagy akár kicsit  feljavítani az  egészségügyi állapotot,és most a már láttam műsort ahol megmutatták hogy izomstimulátoros műszerrel egy addig alíg járni tudó klerozisos úgy ment mint az egészségesek,vagy őssejt segített a szinten tartásban,és feljavításában izomsorvadásos vagy oxigén hiányos embereknél.Volt olyan oxigén hiányos kisgyerek aki se ülni,se reagálni,se fogni,fordulni stb nem tudott és el kezdett a szemével kapcsolatot kötni és mozgása javult.

 

A lényeg bár teljesen más a betegséged,de korábban itt,ezeknél is azt mondták nincs semmi ami segíteni és mégis lett.A lényeg,hogy hiddj valamiben és ne add fel.És igen egy nagy igazság van a történetedben a szép,új ruhákkal,játékokkal nem lehet a fájdalmat,a félelemet,a rossz élményt elfeledtetni.Nem hiába mondják de ez más szempontból is igaz teljesen senkit nem lehet megvenni.

 

Azért nem semmi ennyi szenvedés és küzdelem van már mögötted,sajnos csak biztatni tudlak.A hitt az most fontos és nem a vallásoságról beszélek.Az lenne jó ha lenne valami természetes gyógymód hogy legalább szinten tartani lehessen.

Előzmény: msz67 (94)