Manyi55 Creative Commons License 2011.08.27 0 0 2366

Jaj, olyan aranyos vagy!:) Azért kérdeztem, mikor lesz aktuális a dolog, mert magamban azon mosolyogtam- nem kinevettelek, inkább csak örvendeztem- hogy én is ilyen vagyok!:) Ha már tudom, hogy hová megyünk akkor előre meg akarok tervezni mindent. Valójában szétaggódom magam, meg élvezem is, hogy tervezgethetek. De mint látom, nem vagyok ezzel egyedül- Te már egy jó évvel előre gondolsz, mert nyilván ezen jár az agyad éjjel-nappal. És ez jóóó! De tényleg! az ember háromszor utazik- olvastam egyszer valahol, de nagyon megtetszett. Egyszer előre- míg tervezi. Aztán valójában- míg átéli. És a végén emlékeiben ahol minden rossz is megszépül. És nem tudom, melyik fázis a legjobb- néha a tervezés néha az emlékezés. De talán azért mégis a valóság a legjobb?:)

Mi is mindig valami céllal utazunk egyébként- nem csak a városnézés miatt, hanem egy kultúrális program kedvéért és ezért ahhoz kell igazítani mindent. szóval, ha megyek a következő  szűk egy évben Londonba és azon belül Wimbledonba, akkor elmesélem a tapasztalataimat.

Előzmény: Törölt nick (2360)