Liviati Creative Commons License 2011.08.24 0 0 4029

Pár napja jöttünk meg Horvátországból Icici-ből. A kempinget összességében 3-asra osztályoznám. Főzőhely nincs és igaziból tüzet se lehetett volna gyújtani, de minden 2. kempingező grillezett. Jó azért szalonnát nem sütöttünk. A vizesblokkok se valami jók, este sietni kellett a fürdéssel, ha meleg vízben akartunk tusolni, de többször csak jéghideg víz jutott. A strand viszonylag közel van a sportpályán áthaladva az iskola felé érhető el legegyszerűbben kb 500m. A tengerparti sétány és a strand kítűnő volt és az árak is az Opatijai és a Lovrani árak alatt voltak. Fagyi 5 kuna, húsból akciósat vettünk a konzumba, toast kenyérből pedig győrit ettünk. Rizses csokit is vettünk, de hazafele bementünk a Rijekai plazaba ott olcsóbb volt a Konzum. Hazafele Zágrábba megálltunk egy hamburgerre + sültkrumlira 15+6 kuna, de jó méretes adag volt. Hajókiránduláson is voltunk (KRK, Cres), amibe nem tetszett, hogy ebédnél 3dl kóláért elkértek még 15 kunát fejenként. Pedig ahol vettük a jegyet az csak azt mondta, hogy a sörért és egyéb alkoholos italokért kell fizetni.

Hazafele a pályán még kaptunk egy defektet. Mivel mankókerék volt nálam, ezért inkább nem akartam kicserélni, így kipróbáltam a defektsprayt. Felfújtam 3 barra és a mai napig tartja a nyomást.