Ridley4Lev Creative Commons License 2011.08.24 0 0 11294

Üdv Mindenkinek!

 

Elkezdtem a héten kigyűjteni az Európában lévő katonai reptereket, de hogy ne legyen teljesen off a bezártak is felsorolás alá kerültek. Nincs teljesen készen, egy kicsit elfáradtam. :)

De azért megosztom az eddigi találtakat. 

 

Néhány dolog:

Németország külön van a Keleti és Nyugati tömbre, a Keletinél még rakétás és hírados századokat is bejelöltem. Egyelőre csak azokat amiknek a nevét is tudtam. 

 

Vannak biztos hiányzó repterek, Franciaországnál 2 repteret nem találtam meg, de elképzelhető, hogy nem is repteret kellett volna keresni. Talán radar állomás vagy bunker. 

A volt Keleti tömb is biztosan hiányos, Lengyelországnál is 3-4 reptér talán nincs bejelölve. 

 

Az Egyesült Királyság, eléggé összetett, azt csak elkezdtem. Franciországgal együtt a tengerentúli állomásokat is jelöltem. 

 

Törökországnál, sok reptér tartalékba van helyezve, de én mégis bezártnak veszem, mert nem találtam infót, hogy mióta tették át. 

 

Ausztriánál pár reptér, inkább kaszárnyák melyekhez tartozik 1-2 helikopter határvédelemre. 

 

ANGOLOSOK SAJNA ELŐNYBEN. Sok reptérhez, állomáshoz infó is van, de csak angolul találtam róluk infót. 

 

Akinek van infója szívesen veszem, és a következő frissítésnél benne lesznek.  

 

http://data.hu/get/4163387/Katonai_repterek_Europa.kmz