Vincent23 Creative Commons License 2011.08.05 0 0 2611

Persze, ugy sz*r ahogy van. De elfogadom, civilizalt ember mi mast tehet ha nincsen rahatasa.
Csak ettol meg mivel friss es mai a sztori elegge felcsesz a merlegeles vagy meltanyossag ilyeten valo hianya, plusz a telefonon keresztul tapasztalt hozzaallas.
Azt latta, lathatja, vagy lathatta volna h nem mentem el az orszaghatarig, hiszen a kovetkezo kameranal mar nyilvan el se haladtam. Csak nem erdekli es tesz ra magasrol, akarmi is a korulmeny. Ami egyebkent nyilvanvaloan es egyertelmuen leri a kezhez kapott level stilusan, valamint az elozetes fellebbezes gyakorlati kikerulesebol/megtagadasabol is.
Szoval lehet vihar, defekt, akarmi egyeb, a szabaly szerint nyilvan saros voltam, ami egyeni szoc problemaban es varhatoan minusz 15 ropi formajaban fog materializalodni a kozel jovoben.

Kozben visszaolvastam egy ideig & nem nagyon talaltam olyan posztot ahol valaki mar kikuldott es kezhez vett cucc kapcsan sikerrel "magyarazkodott" felejuk.
Melto tarsaik az indokolatlanul kinn felejtett 40es tablaknal megbujo egyenruhas baratoknak...
Mindegy, tanultunk ebbol is. Ezentul utolso nap sotetben vezetek es mondjuk "erzesre" 23 ora elmult mar, akkor majd nezegetem boszen ket percenkent az orat hogy veletlenul se hasznaljam jogosulatlanul egy-ket percig az utat.
 
off
Az meg mekkora lol kategoria mar hogy Godollorol a fizetesi felszolitas aug 3.ai  keltezessel masfel nap alatt ideer a Dunantulra, multkor Debrecenbol meg egy sima level kerek harom het alatt. Persze utobbi nem ajanlottan jott, de azert ez mar eleg szignifikans kulonbseg. Hiaba amikor zset szimatolnak akkor gyorsabban orolnek azok a bizonyos malmok. ;)
on

Előzmény: nagypapi51 (2610)