Vincent23 Creative Commons License 2011.08.05 0 0 2609

Ertem en hogy genyok, de ez igy azert eleg nagy szivas. Azota felhivtam meg1x oket. A lenyege persze annyi volt h sajat erdekemben az elso dolgom az legyen h becsengetem, kulonben 15 nap elteltevel 5x annyi lesz...
Ja meg irhatok nekik haboru es beket, csatolhatom hozza a cuccot, hivatalosan lenyegeben tobbel akkor se tudok majd szolgalni mint telefonban ahol beolvastam az engedely azonositojat, amit kb szenvtelen hangon nyugtaztak (meg egyebkent is nyilvan lattak idaig is a rendszerben).

Szoval zset ezek szerintem (ha mar egyszer elutalom nekik) vissza ugyan nem csengetnek majd utolag, bar kellemesen csalodnek 1x valami kapcsan ilyen teren.
Kicsit draga lett az Amsterdambol hazatero ket csajci szamara biztositott belfoldi fuvar a kiados vihar miatt (Ferihegyrol hoztam/vittem oket szombaton es kedden).
1x se potyaztam, 1x se volt meg toluk buntetesem semmilyen auto kapcsan, igy most egy hatalmas baratsag veszi kezdetet azt hiszem, de 1x valahol/valahogy kiegyenlitem majd a szamlat... ;)
Nezhetem ugy h 15 ropitol nem fog megvaltozni az eletem (bar egy repjeggyel peldaul nyilvan jobban jartam volna ;) ), meg ertem en valahol hogy ilyen szabaly, olyan szabaly, de ez azert a korulmenyeket figyelembe veve szemetseg kategoria.
Kivancsi lennek h valami kepzeletbeli dobogora vajon felferek-e ezzel a kovetkezo napra par perccel atcsuszottak es megszivattak taboraban.

Majd azert lehet beirom ide hogy mi lett a szitubol. Nyilvan a rendszeruk "veletlenul" ugy van kitalalva hogy te azonnal de lefeljebb 15 napon belul mindenkeppen csengess, ok meg persze 30 napot adnak maguknak mindenfele hivatalos valasz adasara...