Haragei Creative Commons License 2011.07.30 0 0 70337

Kedves Kavics

 

Ujra vázolom,megvilágitva a hátteret is egyben.

 

Szarok a szerbekre,az albánokra,az amerikaiakra,a rezoluciora(akármi is az guglitudós nyelven)

Egyetlen (pontosabban két)dologra reagáltam,a belinkelt két fényképedre,aminek azt a feliratot adtad,hogy:

 

"n meg lattam par fenykepet amelyen pl. amerikai katonak lelkesen segedkeztek az albanoknak szerb hazak gyujtogatasaban! Mindezt pl. nem mashol mint akar a Stars and Stripe's nevezetu napilapban!
Itt van pl. egy"

 

Ugyanis ,ha még tényleg igaz is,hogy az albánok ezen a helyen gyujtottak fel szerb házakat,méghozzá az amcsik lelkes segédletével,erre ez a fénykép kb annyira bizonyiték,mintha azt irnád alá hogy ezen éppen Bellatrix Lestrange sz...ja Voldemort f...át!

 

A holland békefenntartók Sebrenicai dolgát meg azért hoztam fel párhuzamként,mert egy katona (jó esetben)azt csinálja amit a felettesei mondanak nek,azok meg azt ,amit a xarfaxú politikosok utasitanak.

A francia katonákat se kell köpdösni azért mert nem fognak fegyvert mint Rambó hogy kiirtsák az ethnikai háboruk sujtotta területeken azt,akinek nem tetszik nekik a pofája.Köpdösni a politikusokat kell,akik addig szaroztak,taktikáztak,amég a sok embert tömegsirba nem tették. 

 

Technikai megjegyzés:

Nem azért használok vastag betűt,hogy kiemeljem a mondanivalómat,hanem nem tudom visszaállitani ezt a g...it! 

Előzmény: Kavics78 (70298)