laci980723 Creative Commons License 2011.07.24 0 0 1018

hát én komolyan mondom mikor elkezdtem olvasni ezekt amiket írtok mikormég kezdő voltam annyira féletem hogy megdöglenek a pulykáim ebben a méreghányásban felvoltam mindenre készülve de az egésznek semmi értelme nem volt mert semmi bajuk nincs most is vannak olyanok amelyk most kezdi hányni a mérgét de semmi rendellenenségeszik iszik,hát én adom nekik a pulyka tápot és kukoria darátde mikor reggel adok nekik enni akkor alig esznek és mikor márlátom hogy nem esznek kiengedem őkket mennek a tyúkokhoz ott viszon eszik a zabot árpát búzát kukoricát meg amit találnak,mellettünk van két ház ami üre senkiselakik benn és oda szokták átmmeni legelni egésznap ott vannak csak legelnek mikro este hazajönnek akkor is alig esznek valamit de nagyon szépen nőnek a gyöngyösökkela szomszédom se hittem volna hogy ien hamar és ien jól át vészeli a méreghányást hát ennyi..

én meg is nyukodtam hogy már semmi bajuk nem lesszkivéve van egyetlen egy ami ugyan annyi idő mint a több és kkisseb a többitől hát mindíg gennyedzet a szeme de azt már kiheverte most az "orra folyik" de már azt is kezdi átvészelni egy kis kamillateával az segíttt neki a kacsáimnak is segített a szemük miatt.na jó sokat írtam xD

Előzmény: juhosttt (1015)