lifefunny Creative Commons License 2011.07.22 0 0 40

Jézusom milyen buta emberek vannak,azért lettél beteg mert rosszat tettél,ilyen butaságot,meg ezzel vezekelsz a bűneidért,akkor a beteg babáknak akik még csak akkor születtek meg,ártatlan báránykák azoknak is bűnük volt,meg a pici rákos,fogyatékos gyerekeknek is nagy bűnűk volt,az idős édes anyáknak és még lehetne sorolni..Az ilyentől kiakadok,hogy lehet ilyet mondani.Azért beteg mert bűne van.A pletyka,meg eleve egyből is temetés,az meg még nagyobb butaság.Hogy lehetnek ilyenek az emberek?Jézusom.Sajnos nem mi döntjük el ki lesz beteg és ki nem,mert akkor az igen rossz,gonosz,vagy gyilkosok lennének azok valószínűleg,vagy eleve eltörölnénk a betegésket,a bűnőket is.Az ilyen emberekkel ne törödj,beszélnek itt akkora butaságokat.Ilyen emberekkel ne foglalkozz,lehet nem rosszindulatból mondják,de nem gondolnak bele,hogy visszahallhatod és ezzel megbántanak téged.Magukat minősítik az ilyen dumákkal.

 

Betegen,ennyi nehézséget átélve és még mindig kezelésekre járva nem is csoda hogy a napjaid nem egyformák,ha egészséges vagy akkor sem az hidd el,de sok nehézség mellett még nehezebb és még érzékenyebb az ember,ezzel nincs is semmi baj.Nagyon sok harcot kellett már megvívnod és megtetted és nem adtad fel,és küzdesz ahogy bírsz,néha elfáradsz és úgy érzed nem bírod,de újból erőt veszel magadon azért ez nem semmi hidd el nekem,ez nem semmi teljesítmény,és nem semmi akaraterő és kitartás.Csak a biztatással és a támogatással foglalkozz.Persze hogy sokat sírsz,hisz néha gondolom elfáradsz nagyon is és arra vágysz ami sokunk számára olyan természetes,az egészség,meg a régi teljes,egészséges életedre,amikor semmi nem akadályozott,ez is normális és érthető is.Nyugodtan ha úgy érzed sírd ki magad,nincs semmi baj,csak nem szabad hagyni hogy  depreszió,a félelem eluralkodjon és meggátoljon hogy utána másnap lásd a szépet is és megtaláld az apró örömöket is.

 

Remélem jobban leszel,én nagyon félnék a vérátömlesztéstől.meg mindnetől,egy vérvétel is félelemetes számomra,már csak ezért is nagyon becsülek.Vannak csodák,én ebben reménykedek veled kapcsolatban és abban hogy jó napok várnak rád,és hogy mindig van valaki melletted,aki ha rosszul érzed magad,rossz paszban van,segít és támogat.Örülök,hogy nem adod fel és hogy mindent megteszel ez a fontos,és az hogy magadnak bizonyíts és magadért tedd eza legfontosabb.

 

Igen bátor vagy hidd el nekem,és én igen tisztelek téged.

Előzmény: msz67 (38)