netszkvid Creative Commons License 2011.07.21 0 0 14252

Ide is beirom, hatha itteno olvtarsak kozott is van erintett/erdeklodo:

 

Talan nehanyan tudtok rola, masik topikokban jott elo, hogy egy koraszulottekrol szolo musor miatt tiltakoztam az ORTTnel, tobszori probalkozasra helyt adtak es elmarasztaltak a RTL klubot az objektiv tajekoztatas elmulasztasa miatt. Erre RTL klub fellebbezett es megnyerte a pert most aprilisban. Indoklas: 1. az en fiam nem a 24. hanem csak a 27. heten szuletett igy nem vagyok erintett egy koraszulottek eleteselyeirol szolo musorban, 2. a tema nem kozerdeku.(ne maradjon anonim a nagyszeru dontes dr Hajdu Agnes birono vivmanya).

Meglepetesemre az ORTT fellebbezett Szoval ujra targyalas lesz, es nekem 8 napom (most mar csak 5 ) van, hogy megjegyzeseimet hozzajuk eljuttassam.

Arra gondoltam, hogy alairasokat fogok gyujteni, azt igazolando, hogy igenis kozerdeku tema a koraszulotteke. Az alairaslistat csatolom a levelemhez, remelhetoleg megbizhato ervkent- marmint hogy nem 10 nev fog arvalkodni a listan.... 

 

Szoval regisztraltam egy online peticiot, amihez itt lehet csatlakozni:

http://www.ipetitions.com/petition/koraszulott/

 

Megkoszonnem, ha alairnatok, terjesztenetek a megfelelo korben, ismerosok baratok kozott (es julius 27 ig lehet alairni)

Koszonom!