fimre1975 Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1429

Sziasztok! Alföldi gyerekként mindig is vonzott a víz és a "csónakázás". Igazi lehetőség hiján, csak felnőtt fejjel (35 évesen), tavaly ültem kenuba, igaz nem folyón, hanem a Fertő tavon a nemzeti parkban egy közel 3 órás túrán vettünk részt családostól. Feleségem is élvezte, és a fiúk (5 ill. 9 évesek) is oda voltak érte. Szó mi szó, engem pedig egyenesen fejbe vágott a nyugalom és szabadság érzése. Úgy néz ki megfertőzödtem a kenuzás örömével :) Mivel ezen a fórumon Ti is is hasonló "kenuban" jártok, tanácsot szeretnék kérni Tőletek: hogyan tovább? Rövid, 1 napos túrában gondolkodnék, valami csendesebb, kisebb folyón. Olyan helyre mennék ahol akár a feleségemmel is lecsoroghatunk, persze lehet benne egy-két izgalmasabb rész is, de indulásnak inkább csak valami nyugisabb szakasz. Tudnátok ilyen helyeket ajánlani, vagy hasznos tanáccsal szolgálni? Külön megköszönöm ha esetleg tudnátok bejáratott túraszervező csapatot ajánlani, százszámra dobja ki őket a kereső, de főleg több napos túrákkal. Előre is köszönöm, üdv: Imre