KirkLazarus89 Creative Commons License 2011.07.11 0 0 2325

Szaisztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni! Lehet nem ehhez a topikhoz illik, így akinek elraboltam az idejéből pár percet azzal, hogy ezt olvasta elnézést kérek.:) Augusztusban megyünk Londonba egy hétre "kikapcsolódni", és nagyon szerettünk volna elmenni az Angol szuperkupa döntőre, a community shieldre ami augusztus 7-én lesz a Wembley stadionban. A gond a jegyszerzéssel van. A két csapat kapott 28-28ezer jegyet amit természetesen a pártoló tagok azonnal megvásároltak, mivel ők elsőbbséget élveznek ebben, a fennmaradó jegyeket pedig, mint sajnos megtudtam interneten nem lehet megvásárolni hivatalosan. Különböző oldalakon persze többszörös áron hozzá lehetne jutni. Tehát a fennmaradó jegyekhez, szerintem a wembley jegypénztárában lehet hozzájutni, vagy nem is értem az egész rendszert. Egy szó, mint száz ebben az ügyben szeretném a segítségetek kérni. Aki tud erről valamit, vagy esetlg közel lakik a stadionhoz, vagy bármi ötlete van, hogy lehetne mégis hozzájutni a jegyekhez úgy, hogy nem kell kiutaznom, annak nagyon hálás lennék. Ha bárki tudna nekem segíteni kérem írjon a novicsadam@gmail.com címre. Előre is köszönök bármilyen féle-fajta segítséget, Nagyon nagy örömet szereznétek vele!