ctvi Creative Commons License 2011.06.29 0 0 18229

Szia!

 

Nem olyan egyszerű, hogy csak leveszed a burkolatot, egyszerűbb, ha leveszed a kormánykereket, vezetékeket lehúzod a bajuszkapcsolóról, a kapcsolót is kiveszed, kormányoszlopot szétszeded,és kint már könnyen hozzá fogsz férni. Régebbn árultak Jak na to? sorozatban Felícia könyvet Kassán is cseh nyelvűt, én ott vettem jó pár éve 600 koronáért (SK), abból megtanulod szétszedni az egész felíciát..... Nekem sok dolog az asszonyén már fejből megy, csomagtartózárcsere, bovdenek beállítása, ablakemelő szerelése (sajnos elektromos), pillangószelep beállítás tisztítás után (géppel), hűtőcsere (csak Bp.-en a Fehérúton dugóban négynapos ünnnep előtt), lámpák beállítása, ki-be szerelése, műszerfalkiszedés, a lámpamagasságállító cseréje miatt, váltón, féltengelyeken, motoron tömítések cseréje, feszszab. csere, termosztátház csere (éjjel autópályán esőben) stb.  De még trailer nem kellett hozzá, mindig meg lehetett javítani...

 

A kötelezeő felszereléseken kívűl érdemes az autóban fesszabályzót, termosztátot (ha eredeti van még benne, akkor a termosztátházat si - a lengyel jobb, mint az eredeti, elektromos ablaknál egy darab lécet, amivel ki lehet támasztani, ha elromlik (télen mínúszoknál jó) meg szerszámokat.

 

Üdv: Jani

 

A Vag-com fórumon megnézheted mit használok diagra...:-)))))

 

 

 

Előzmény: potyi20 (18218)