erdély34 Creative Commons License 2011.06.27 0 0 891

Érdekes téma...Nekem is volt hasonló tapasztalatom,vagyis érett,50-es hőlggyel.(nem szerettem az "idősebb nő" megnevezést).Itt erdélyben és pláne egy kisebb vidéki városban nehezebb volt ilyen jellegű kapcsolatokat kialakitani.Az emberek prűddebek voltak,vagy legalábbis annak akartak tűnni,mint mondjuk magyarországon.Ráadásul úgy kb.10 évvel ezelőtt,amikor az első ilyen élményben volt részem,még az internet hozzáférés is körülményesebb volt mint manapság,amikor minden házban van internet.Akkoriban leginkább az internet-kávézók jelentették a hozzáférési lehetőséget.Mivel elég rég érdekelt a téma,keresgéltem a neten is de nem sikerült megismerkednem senkivel.Véletlenűl kerültem kapcsolatban egy hőlggyel,akit amúgy ismertem,egy barátom nagynénje vagy valami hasonló rokona volt.Szimpatikus  és közvetlen volt a hőlgy,de semmi jel nem útalt arra,hogy egyáltalán gondolna intim kapcsolatra.Én olyan 25-26 éves lehettem,ő kb.50-51.Néhányszor beszélgettünk a csevegőn,egy idő után egyre tőbbet.Az is előfordult,hogy 2-3 órán keresztül dumáltunk és,bár a szex nem nagyon került szóba,mégis az volt az érzésem,hogy volna esélyem.Egy idő után feldobtam a témát,persze általánosságban.Meglepett egy kissé,hogy nyitott volt,legalábbis ami a beszélgetést illetti.A sokadik alkalommal,nagyon diszkréten és óvatosan,helyet hagyva a visszavonulásnak is,megkérdeztem tőle,hogy volt-e már kapcsolata fiatalabb pasival.Azt válaszolta,hogy nem de érdekesnek találta a témát.Alaposan kimeritettűk ezt a témát is,mig végül találkozás és egy kőzel 3 éves kapcsolat lett belőle.A későbbiek során volt még hasonló kapcsolatom és sikerült leszürnőm néhány kővetkeztetést.Véleményem szerint nehezebben "adják be a derekukat",mint a fiatalabb nők.Számtalan kérdés merül fel mielőtt még kialakulna valami,pl.,hogy miért keresek ilyen kapcsolatot,érett partnerrel,miért nem keresek inkább egy fiatalabb nőt,stb.Számomra érdekesnek tűnt az a tény,hogy kőnnyebb volt megbeszélni velük a fantáziákat mint a korombeli barátnőimmel.Nyitottabbaknak és kezdeményezőbbeknek tűntek,beleértve pl.az új fantáziák kiprobálását is.Ilyen szempontbol,azt hiszem,hogy az első kapcsolatom volt a legkomplexebb.Néhány találkozás után arra kért,hogy úgy maszturbáljak előtte,ahogy egyedűl szoktam.A fotelban űlve,meztelenül kényeztettem magam,mikőzben ő félig meztelenül jőtt ment a szobában,majd felszolgálta a kavét és szemérmetlenül széttárt combokkal cigaretázott a velem szembeni fotelban.Annak ellenére,hogy először masztiztam valaki előtt,nem éreztem kényelmetlenől magam,nagyon izgató volt mindkettőnk számára.Egy másik esetben arra kért,hogy borotváljam le a punciját,vagy elmondta,hogy az egyik fantáziája két esetleg tőbb férfival szeretkezni.

Minden esetben rendkivül fontos volt a diszkréció,soha nem vállaltak fel egy ilyen kapcsolatot nyiltan.

Számomra egy különleges élmény volt és nemcsak az intim oldalát tekintve,hanem emberileg,szellemileg is...

Na ez nagyon hosszúra sikerült,biztos meguntátok elolvasni...:)