Robantott csirke Creative Commons License 2011.06.17 0 0 8790

Elképzelhető, hogy pszichés de persze csak akkor ha semmi más szervi probléma nincs. Azért nem tartom elképzelhetetlennek, hogy egy kis pánikbetegség kialakulhatott, nem lepne meg ennyi minden után. :-( De mondjuk a fájdalom okozhat izzadást és hányingert is. Nekem amikor azzal riogatott az idegsebész, hogy bármikor lebénulhatok egy ideig gondom volt az itthonról való elindulással. Szédültem, hányingerem volt és lábaim felmondták a szolgálatot de aztán arra gondoltam, hogy nem lehet semmi bajom és vártam egy kicsit összeszedtem magam és elindultam és elmúltak a tünetek, tehát nekem szimplán volt egy kis pánikrohamom. Most már ha hasonló van tudom, hogy az agyam cseszik ki velem. DE mindenképp utána kell járni, hogy nincs e valami más is a háttérben mert mostanában divat mindent pszichésnek titulálni. Szóval ha ki sikerül zárnod a lehetséges szervi bajokat (ami a háziorvosoddal nem lesz könnyű menet) akkor marad a pszichés tényező. Én ezt úgy tudom legyőzni, hogy ha éppen kivagyok leülök gondolkodni, végiggondolom, hogy éppen mi az amitől kiborultam, aztán bedumálom magamnak, hogy semmi baj nincs és nem is lesz. Nálam működik de amint már írtam én mániákusan csak a jóra akarok gondolni, szóval én szélsőséges kényszeres optimista vagyok. :-) Tudom, hogy az állapotod miatt nem lehet de nekem a jóga iszonyat sokat segített. Sok benne a légző meg lazítógyakorlat és a meditáció. Egy 40 perces jóga végére úgy lenyugszom, hogy még az sem zavar, hogy meditálás közben a macskám rágcsálja a lábújjam. :-) Mondjuk a relaxálást kipróbálhatod aztán legfeljebb nem jön be. :-)

Előzmény: Törölt nick (8788)