Firga73 Creative Commons License 2011.06.13 0 0 156

Sziasztok.

Kicsi motor kis eredmény ? Én is igy voltam mint te, gondolkodtam hogy megéri-e a chiptuning a befektetést. A saját példámat leírnám neked. Volt egy Chevrolet lacettim 1.4 95le úgy 6 évig . Nagyon furcsa volt hogy 4000-4500 fordulatig csak nyüszögött, előzésnél 5-böl 4. vissza pörgetés stb. Egy barátom ajánlota Ricsit "Rigotech" úrat. Beszéltem vele nagyon furcsa volt mert szó szerint ezt mondta idézem" HOZZD EL A GÉPET MEGCSINÁLOM TESZTELED ÚGY KB. 1-2 HÉTIG HA NEM JÓ VISSZAÁLLÍTOM AZ EREDETI PROGIT ÉS MEGKAPOD A PÉNZEDET IS". Hát furcsa volt ilyet hallani a mai lehúzos világunkban. De megtörtént a dolog és a mai napig nagyon jó barátságban vagyunk. De mi is történ a szekérrel ! 3000-3500 fordulatnál már tudta amit elötte 4000-4500-nál vagyis a pörgetés már nem volt indokolt folyamatossan húzot, s a fogyi sem lett több. Szerintem már ezért megérte . De te döntesz . Ja még annyit hogy most csinálta meg az új gépemet is, renault fluence 1,5 dci. Csak ezt tudom mondani róla húúúúú nagyon nagyon király lett.

Üdv. Feri Paksról

Előzmény: enterprise (155)