pycur75 Creative Commons License 2011.06.13 0 0 1622
Kedves gyerköc!engem februárban emeltek ki a tüdőszűrőn.pedig már a 2009 es felvételen is lehetett látni a kezdődő betegséget.a ct nem vészes.be fekszel a gépbe(nem zárt)és a nyakadtól a mellkasod aljáig lassan föl le tologatják az ágyat közben a doki mikrofonon keresztül megkér hogy tartsd vissza a levegőt egy picit .ja igen amikor lefekszel a vénadba szúrnak egy branült és fognak szólni hogy indítják a kontraszt anyagot.akkor kb 1 percig forróságot fogsz érezni az egész testedben meg pisilés ingered lesz és vas izű lesz a szád.de mondom ez kb 1perc.folyamatosan beszélnek hozzád és téged is hallanak.ja és a vizsgálat alatt ne mozdulj meg.az egész 7-8 perc.után a váróba 20 perc pihi és mehetsz haza.én a korányiban voltam nekem nem kellet befeküdni mert szóltam hogy kicsi gyerekem van.reggel 8 ra bementem és minden vizsgálatot megcsináltak egy nap alatt.utána már csak a bronhoscopiára kellett bemenni 9 re és fél 1 kor jöttem haza.most 32g szterót szedek 2 hónapja holnap megyek kontrollra.azt hozzá kell tennem hogy dohányzom mert sajnos annélkül nem bírnám az itthoni dolgokat.na remélem tudttam 1 kicsit segíteni.ne félj!sajnos nagyon sokan vagyunk.szia
Előzmény: gyerköc (1620)