msz67 Creative Commons License 2011.06.13 0 1 14

Nálam sincs szexuális töltet, a végbelemet nekem is sokszor tapogatták mostanában amikor kórházban voltam benyultak a fenekembe ujjal, fájdalmas volt, pedig nincs aranyerem. szerencsére béltükrözésem nem volt. Amikor nagyon benyultak elöl és levettek szovettant husz éves korom körül a menses elmaradásakor, akkor azt hittem nem kelek fel a vizsgálóasztalról. Kinek jutna eszébe a szex ilyenkor.Majdnem elájultam, szédelegtem picit véreztem is, az asszisztens segitett le, kint le kellett ülnöm kicsit, de legalább megusztam a kaparást,megkinoztak de semmi nem derült ki, miért maradt el. Tablettákat kaptam, azzal hozták meg, A meztelenség sem kellemes, de hogy belém nyulnak az nagyon zavar.Összeszorulok, nem birom látni a müszereket sem, nézem a plafont, hamar tul szeretnék lenni. Nem is értem, hogy tudnak mások ilyenkor élvezkedni. Csináltak nőgyógyászati ultrahaongot is, akkor szerencsére letakartak egy lepedövel.  

Az iskolaorvosnál is többen voltunk bent lányok, de legszivesebben elbujtam volna. Ott csak az volt jó hogy nem nyulkáltak sehova.A bugyit magunkon hagyhattuk. Az orvosoknak nővéreknek csak fadarabok vagyunk,mégis borzasztó ott meztelenkedni elöttük.A háziorvos a ruhámon benyulva hallgat meg, tudja hogy utáom ha vetközni kell. A régebbi rámparancsolt, vetközz le derékig.A mostani nagyon tapintatos.

Előzmény: Gázarc (13)