tandora Creative Commons License 2011.06.09 0 0 1615

Köszönöm a válaszokat!

 

Próbálok nem izgulni, próbálom normálisan élni az életemet, de elég nehéz. Ebben az évben annyi minden jött össze nekem, mint eddig még összesen se soha. Pedig 35 vagyok. Hja, az életben mindig minden egyensúlyra törekszik. Ha eddig jó volt az életem, akkor mostantól majd nem lesz annyira. :S

 

Ez a korán elkapták az egészet dolgot nem igazán értem, mert ugyan észrevették, de semmilyen kezelést nem kaptam, mivel a szteroidba nem egyeztem bele, azzal a felkiáltással, hogy legalább 6-9 hónapot várjuk, hátha lesz valami változás. A dokik azt mondták, hogy csodára ne számítsak, mert nem csak a tüdőkapukban vannak 1,5 - 3 cm-es nyirokcsomók, hanem a tüdőmben is 1-2 mm-esek. Most abban reménykedem nagyon, hogy a CT már egyáltalán nem fog találni a tüdőben nycs-kat. Szóval elkapták, elkapták, de ezek szerint akkor is ugyanez lett volna a helyzet ha nem megyek egyáltalán orvoshoz. Bár ... akkor egyáltalán nem fordultam volna az alternatív gyógyászat felé ... és lehet, hogy azok közül valamelyik segített ... jajj, nem tudom ...

 

Viszont a cigiről abban a percben szoktam le, amikor kibontottam a tüdőszűrőre visszahívó levelet. Ez mindenképpen pozitív folyománya a dolognak. :)

Előzmény: romesz (1614)