Törölt nick Creative Commons License 2011.06.09 0 0 8666

Aranyosak vagytok, köszönöm, hogy szorítotok.

 

Mesi elhiszem, hogy nem bírsz enni én se tudok, ha kórházba vagyok. Ma megint megyek manuálra nem tudom mi lesz 1 kicsit álltam a konyhába és akkorát nyilalat a bal pontomba, gyorsan lefeküdtem, de már sugárzik le.

 

Sziporka66

Gyönyörű dolog az anyaság, csak sajnos nem ilyen betegséggel, hányszor mondtam én is, hogyha tudtam volna, hogy ilyen beteg leszek nem szülök, mert ugyebár ott van a kisfiam és nem csak az orvosokat, hanem senkit nem érdekel, hogy beteg vagyok és van egy gyerekem. Én, ha fel is épülök nem merek több gyereket vállalni, pedig nekem is mondták, ha megműtenének, akkor még vállalhatok, csak éppen arra nem gondol senki, hogy a terhesség nagy teher a gerincnek a kisbaba, ha megszületik 24 órás felügyeletet igényel és, akkor nincs olyan, hogy nekem fáj a derekam lepihenek egy kicsit, folyamatosan emelgetni kell. Dehát mindenki saját maga dönti el,  hogy szeretne e vállalni gyereket. Egyszer egy szakkönyvet olvastam és abba az volt, hogy aki átesett gerincműtéten az nem szülhet már, csak sajnos az orvosok nem ezt mondják.