sziporka66 Creative Commons License 2011.06.09 0 0 8661

Nem tartom jó ötletnek, azt, hogy beteg embert, befolyásoljunk, hogy ki akar gyereket vagy sem.

Minden ember de, legfőképp egy betegségben szenvedő egyén majd eldönti, akar gyereket vagy sem.

Pont az, aki add tanácsot az úgy sem fog a másik ágya mellet állni, ha beteg a szülő vagy a gyerek.

Az, hogy a szomszédnak vagy a Sárának a másik faluba sikerült: Kigyógyulni a betegségből, jól sikerült a műtéte, talált munkát, fel tudott nevelni gyereket, gyerekeket, tudott szülni, stb… az nem biztos, hogy majd nekünk is sikerül.

Mindenkinek a saját betegségéből, fájdalom nagyságától, anyagi, szülői segítség, stb.… helyzetéből kell kiindulnia.

Nekem nincs gyerekem, soha nem is akartam. Életem legjobb döntése volt. De megértem azt, aki szeretne a betegségével együtt is, mert Neki, úgy lenne teljes az élete.

Ezért nem is szeretem, amikor erőltetnek egy-egy dolgot emberekre. (gyerekvállalás pont ez a téma)

Sajnos nagyon gyakran hallom azt, hogy aki szült betegen, vagy már tudta, hogy beteg.

Azt egészséges társadalom úgy intézi el, hogy : Ha tudta, hogy ilyen beteg,  akkor miért szült. (pofavágás, vállrándítás)

Ha meg szerzet betegsége van az illetönek, azt meg egy sima vállrándítással elintézik, még az orvosok is.(Ő akarta jelszóval)

Orvosok szerint: A gerincsérv szerzett betegség, nem bizonyított, hogy veleszületett.

 

 

"A 21. században már ne rendelkezzen senki egy nő testével, majd eldönti minden nő, mit akar, és mit nem. Viszont minden tettéért vállalja a felelősséget, ez is a szabadsággal jár."

 

Malagurski75

Gica 75 

Szorítok Nektek és persze Mindenkinek jobbulást!

 

 

 

 

 

Előzmény: Kris3 (8628)