pesta8 Creative Commons License 2011.06.03 0 0 240

Nekem az elsok is 80-90-el mentek legalabb. Szerintem a 60 vagy merfoldre vonatkozik, vagy valami mas gond van, vagy nem jol emlekszik a gazda. Ha valoban 60-at megy, akkor sem a motornal kell keresni a problemat. Maga a meghajtocsiga sem lehet annyira szar, hogy csak ennyit mennyen, mert akkor a gyorsulasa is csapnivalo. A vegsebesseggel ne foglalkozz, ha elindul, akkor nem a motornal kell kezdeni a hibafeltarast. Van a csiga korul egy muanyag cso, ami egy ido utan automatikusan elkopik, ezt a kopast nagy mertekben elosegiti a piszkos, hordalekos, uszadekos viz. Bekap egy darab fat, zacskot vagy horgaszdamilt, de a hinartol is fraszt tud kapni. Egy havernak nemreg csereltek ezt az alkatreszt, szerintem egy 20-asbol megvolt a munkadijjal egyutt. Az enyemben is 950-es motor van, 110-et siman megy es jol gyorsul. Szerintem ne foglalkozz ezzel a 60-as sebesseggel. Ha igaz is, konnyen orvosolhato. Van megesz feltevesem, amit megkerdezhetsz a tulajtol. Milyen szinu a kulcsa? En elso tulajtol vettem a jetet, gyarilag 2 kulcsa van. Egy feher es egy sarga. A feher az un. tanulokulcs, itt a computer nem engedi egy bizonyos sebesseg  fole a gepet. Ez ujkoraban jaratasnal elonyos, vagy ha pl. egy gyerek vagy kezdo megy a hajoval.

 Akksi 12-tol kezdodik, erre nagy esellyel felkeszulhetsz. Futovizsga kb 15, futoatirast nem tudom, de eredetvizsga kell hozza, az 16 korul lehet, ugyhogy kb egy 50-es a futora ramegy. A jetet nem kotelezo atirni, csak egy adasveteli legyen.

 A juliusi "fenyegetozes" akar lehet surgetes is, de szerintem en is hasznalnam, attol mert arulom. A motorrol mindenkepp kerj infot. 800-as, vagy 950-es? Ha 800-as kb realis az ara, ha 950-es, akkor jo aron van. Igerj be egy 100-assal kevesebbet, nem konnyu eladni. Hatha...

Előzmény: Laca26$ (239)