Törölt nick Creative Commons License 2011.05.31 0 0 12005

Ha Te mondod:))) Valahogy nem csak BTS nyal tövig O'Leary bácsinak. Sztem vannak még páran Europában. Tudod, lehet szidni, de akkor is 272 gépet üzemeltet jelen pillanatban, mindezt nyereségesen, hovatovább a csóró magyarnak is megfizethetően. Még mit szeretnél O'Learytől? Ami most jön fikció: Nem lennék biztos benne, hogy egy magyar ULC valamelyik vezetője, - kihasználva a kapcsolatait - nem tett alá a Ryannak BPA-n. Nem mondom h így történt de valahogy azt mutatják a tények, hogy mindenütt - ha talán nem is szeretik, de - elfogadják "O'Leary feltételeit" Lehet, hogy ők tudnak valamit amit a BPA nem? Ez is lehet. Persze, lehet hogy a BPA csinálja jól, és az a "pár" europai reptér a hülye. Én fenntartom, hogy nem vagyok tévedhetetlen, de ezt a szitut, amit itt felvázoltam, nagyon életszerűtlennek érzem.

Ami az árakat illeti. Te is tudod, hogy mindig van jobb. De - és komolyan mondom - kalapot le az ember előtt, ha megcsinálja BTS-LPA -t szállással, bérautóval, 1 hétre 32500-ból. Full respect.

Előzmény: R2R (12004)