Törölt nick Creative Commons License 2011.05.28 0 0 20465

Ugye nem baj ha nem erzem magam sem bünösnek sem barmiben is hibasnak, mert leirtam a velemenyem. Feltelezem masoknak is hasonlo volt az elsö reakcioja a kep latvanyatol mint nekem, csak Ök nem irtak le.

Lehet hiba volt,  hogy velemenyt nyilvanitottam, amit most is fent tartok - a kepen a punci nem

vonzo, ami nem zarja ki, hogy nem lehetne vonzova tenni, egy kis lelemenyessegel, szep hangulatu fotoval- fenyek jatekval, szep fehernemüvel - nemi köritessel.

Hangsulyozom en ezt kifogasolom ennel a kepenel - bar ezeket irhatnam több kepröl is.

 

Irod a parodrol keszitesz fotokat, feltelezem Te is azok közül valogatsz (felteve ha publikusa akarod tenni, igy osztva meg a ferfi tarsaidal a Kedvesed szepseget) amelyek szerinted a legjobban  sikerültek, vagy amelyek a legjobban kiemelik a hölgy elönyeit, es nem azok közül melyek kevesbe sikerült fotok.

..erre szeretnem sarkalni itt topikban a ferfiakat- vagy a hölgyeket, akik megtisztelnek bennünket a bizalmukkal, hogy igenyes, latvanyos - guszta:) kepeket mutassanak magukbol - azt hiszem ez lenne a lenyeg...

 

Előzmény: Törölt nick (20464)