Zoltanuss Creative Commons License 2011.05.27 0 0 53243

  

Akkor ez a vastagított hozzászólás/válasz  vajon melyik felvetésemre érkezett ?

 Csak azt bátorkodtam írni , hogy bizonyos esetekben a terv nem kell - a többiről (műveletről ) nem állítottam sem hogy kell sem, hogy nem kell. (csak némelynek a logikusságát vitatom )

 

 Na de már ha témánál vagyunk, akkor a követekezők .

 

 Mostanában lakásmustrákat tartok - szemle, ha úgy tetszik. (vásárlás céljából ).

 Qurva meredek dolgokat láttam gázfronton.

 

 Az hogy majd mindenütt üzemen kivűli készülékkel ellátott lakást mutatnak, még csak lenyelné az ember  - habár ahol a melegvíz is gázról jön illene  azért üzemképes állapotban lenni.

 A múltkor egy közvetítő mutatja az amúgy romos lakást, és még hogy romos ?,  a lehető legrosszabb elrendezésű.

 Az előszobából be egy nagyobb szobába, majd onnan egy kisebbe és végül a WC-és fűrdőbe.

 Magyarázza nagy hévvel, hogy nem probléma ott afal oda vágunk egy ajtót és a fürdőből ki/be nem a leghátsó kis szobából, hanem a nagyból lehet bejutni. Azt a falat mutatja amin rajta van egy vízmelegítő , egy valami kis kéményes készülék és még pont a fal közepén a leszálló gázcső. Mondom kérdem  - ezek a gáz izék csak nem konyhaszekrények, amiket ide oda tologatunk.

Nem írtette szegény. Vagy nem akarta gondolta baleknak lehet mindent beadni

 Én még egy gáztűzhelyt csak csak áthelyeztetek  mondjuk max. egy méterrel arrébb, de  ilyen kéményes dolgot csak nem.

 Ja hogy én hol szerelek ??

Hát csak otthon, kizárólag, magamnak, de azt is csak korlátozottan.

 Viszont az észt az egészországban osztom és amig pénzt nem kérek érte,  szabad.

 Ja valamikor  gáz - tervező (is ) voltam, meg sokminden egyéb más !!

 És mivel az ingatlanosok pénzért dolgoznak, illene csak arról beszélni amihez értenek. Ne mondják, hogy gázkészülékeket csak úgy ide-oda lehet rakosgatni !!

Előzmény: Huntemann (53239)