chevyvan Creative Commons License 2011.05.15 0 0 25796

Sziasztok,

 

Tip-Top verseny volt, Csanya, szerintem nem tudtok tovább fejlődni, elértétek a verseny szervezés csúcsát, köszönjük!

 

Nagyon dögös kezd lenni, a női terepfutó szakasz. Bambultam csak a rajtban, mennyi csinos kollegína, formás vádli,  mindenütt ösztrogén a jobbik fajtából. És ezek a lányok, tolnak 50-100km-t,mennyei közeg..

 

  • Rajt. Németh Csabi, JB, Jakus Béla mellől rajtolok, titokban MMS-eket készítek magamról, hogy Ők is rajta legyenek, még el sem indulunk, de elérem a verseny csúcsát, innen a finishre koncentrálok
  • 2km. Utolérem András Barátom, aki megnyugtat, hogy már csak 49szer ennyi van hátra. Barátságunk kristálygömbje, megreped a demotiváló beszólás miatt:-)
  • 6km. Áki bácsi elzúz mellettem, üdvözlöm és azonnal lemaradok
  • 10km. Megeszem egy nagy zselét
  • 12km. Lenyelek egy lepkét (komolyan, budai vérlepke belém repül és zselét zabál a gyomromban, hogy szétrágja a testem)
  • 14km. Kifingom a zselét
  • 18km. Kifingom a lepkét
  • 20km Megfájdul a sarkam de nagyon, felajánlok 5000Ft a ma reggeli misére a perselybe
  • 21km. Elmúlik a sarokfájás
  • 27km. Befutok Klastromra (2h.2perc) ünneplem magam, pezsgő, Bódy Szilvys hepi finis...
  • 27km. Sporttárssal egyeztetünk, az órám beszart. Bódy Szilvy hazamegy.
  • 33km. Pulzusom nem megy 133 fölé. Az öv is beszart.
  • 45km. Röhögve végigbóklásztuk Vadállót, nagyon nagy csapattal, feljutva,lepisiltem a Dunába
  • 51km. Rigóba, meglepetésként vár a családom (feleség, három gyerek) , zavaromban nem rázom fel a leveses kulacsot és leiszom a zsíros tetejét egy húzásra.
  • 60km. Zsíros tyúkokat büfögök, hányáson gondolkozok, lenyomom egy kólával meg agykontrollal a tyúkot. András Barátom leelőz.
  • 70km. Se táv, se pulzus, Pap Rét soha nem jön el. Majd eljön, ekkor leválik egy darab a HOKA talpából???!! Széthullik a felszerelésem teljesen lassan
  • 75km. Újra Rigó, leves, zselé, lámpa zsebbe, sarok kurvára fáj. Feldobok elméletben 10000Ft-ot a perselybe.
  • 77km. Gond lehet a Biai pénztárban, mert elmúlik a sarok fájás.
  • 85km. Gép üzemmód, Hoka lassan darabokra esik, Garmin szerint megszünt a pulzusom és nem hajlandó távot mérni.
  • 90km. Igazából nem emlékszem semmire innen, csak a tufa csúcshegyre, ami megint megfogott, bosszúból szétrugtam a köveit, körmeimmel együtt.
  • 100km. Beértem (12:40h) 95 percet javítva a legjobbamon.

 

Éjjel, nappaliban üldögélés, hányinger, hidegrázás, jókedv, hogy megint meg van. Tök kész vagyok, nem tagadom. Vidám, jó arcokkal teli út volt, gratula mindenkinek!!!!

 

Laci